Hakkımızda

Home Hakkımızda

Neden İstbol?

İstbol bünyesinde yer alan 6-17 yaş aralığındaki gençlerin öncelikli olarak dahil oldukları branşta üst düzey temel eğitimi almalarını sağlar. Bu temel eğitimin devamı niteliğinde olan müsabakalar sayesinde geleceğin yıldız adaylarını Türk sporuna hazırlamak için çaba gösterir. Bunu yaparken de çocukların güvenli bir ortam içerisinde, alanında uzman kişilerle, doğru bir iletişim içerisinde olduğu bir çevreyi oluşturur. Siz de İstbol’a gelerek çocuğunuzun hem sportif anlamda kendisini geliştirmesine tanık olabilir, hem de ilerleyen yıllarda sıkça faydalanacağı sosyal özellikleri kazanmasını sağlayabilirsiniz.

img-icons-2

Bize Yazın, Size Ulaşalım!

Dilediğiniz zaman bize yazarak bilgi alabilirsiniz.

İSTBOL ATAKENT

Gençlerimize centilmenliği, müsabaka yapabilme heyecanını, yenme-yenilme ile takım ruhunu, iletişimi, nitelikli dostluklar kurabilmeyi, problem çözmeyi, sosyalleşmeyi, ait olma duygusunu ve yeni beceriler edinebilmeyi öğretmek.

Güvenli ortam, dürüstlük ve şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, disiplin, gelişime açıklık!

Gençlerimizin bireysel yeteneklerini keşfetmesini sağlama, işbirliğinin önemini kavratma, paylaşma, yardımlaşma, oyun zekası, öz sezi gibi özellikleri güçlendirme!

SPORCU SAYIMIZ

230

TOPLAM

190

BASKETBOL

40

VOLEYBOL

Bizimle iletişime geçebilirsiniz

 

Spam Kontrol